שם:
טל':
אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תיקון דודי שמש
 
קורה לנו מידי פעם שמשהו מתקלקל בבית ודורש תיקון וראייה של בעל מקצוע לגבי מה שקורה כי אנו לא יודעים להבין לבד מה לא בסדר ואיך אפשר להחזיר את המצב לקדמותו. לפעמים זה יקרה עם המכונת כביסה, לפעמים עם המקרר או התנור ויהיו מקרים שגם נזדקק לשירות תיקון דודי שמש. לרוב האנשים יש דודי שמש כיוון שהבינו שזה יותר נוח ויותר משתלם מבחינת חשמל ומבחינת הזמנים בהם יהיו לנו מים חמים בברז. גם דודי שמש מתקלקלים, הקולטים לא עובדים, יש דליפה או דוד שמתפוצץ וכל מיני דברים שעלולים לקרות לשם כך נצטרך תיקון דודים ישראל ובניו. 
 
רבים הטכנאים והמתקנים של דודי שמש שיבואו ויגידו שאפשר לתקן ושהבעיה נמצאת בכך וכך ושזה יעלה לנו לתקן ונוקבים בסכום מסוים. יהיו פעמים שיהיה עדיף לתקן ולגמור עניין ולחזור באמת לדוד שמש שעובד טוב ויהיו פעמים, שלא יהיה שווה או משתלם לתקן דוד שמש אלא לרכוש חדש, כיוון שהתיקון עולה כמעט כמו רכישת דוד שמש חדש. תיקון דודי שמש יכול לעלות הרבה ולכן במקרים מסוימים עדיף ורצוי לקנות חדש ולא לתקן את הישן כי הבעיה בו גדולה מידי או עולה יותר מידי כסף. תיקון דודי שמש נעשה על ידי חברות או בעלי מקצוע שדרכם אנו מן הסתם יכולים לרכוש דוד שמש חדש ולכן זה לא בעיה אם בחרנו בחדש ולא בתיקון. 
 
בדרך כלל בנושא של תיקונים מהסוג הזה, הלקוח יחליט מה שברצונו לעשות יהיו כאלה שיעדיפו בכל זאת לתקן כי הם לא יכולים להיכנס להוצאות מיותרות וכל שקל חשוב להם ויהיו כאלה שישמעו את הבעיה ואת מה שקרה בדוד ויגידו עדיף חדש, אז בעל המקצוע יתקין חדש והם ישלמו בעצם על הדוד החדש ועל ההתקנה שלו. תיקון דודים ישראל ובניו הוא נושא מפורסם כיוון שדוד שמש אין לו חיים יותר מידי ארוכים, יהיו כאלה שיחזיקו שנים רבות ויהיו כאלה שיצטרכו תחלופה כל כמה שנים ואנו צריכים לקחת את זה בחשבון ולהיות מוכנים לזה מראש שלא יהיו הפתעות לא רצויות. תיקונים כאלה ואחרים ניתן למצוא בחברת דודים ישראל ובניו.