שם:
טל':
אימייל:
בוילר
 
בוילר הוא השם הלועזי אשר ניתן לדוד חשמלי והוא בא מהמילה "בויל", זאת אומרת לרתוח משום שהוא מחמם מאוד את המים. כיום ניתן לקנות מספר גדול מאוד של דוודים חשמליים בגדלים שונים, בדגמים שונים וכאלו אשר יוצרו על ידי יצרנים שונים. כאשר קונים בוילר יש לשים לב לכמה קריטריונים חשובים מאוד. קריטריון ראשון שיש לשים לב אליו הוא לצריכת החשמל של הבוילר. כידוע לכל, בוילר צורך הרבה מאוד אנרגיה משום שחימום מים הוא דבר אשר צורך אנרגיה רבה. לכן, כאשר יש צורך לחמם כמות גדולה של מים, אשר תתאים למקלחת של כל בני המשפחה, תתאים לשטיפת הכלים, לכביסה וכן הלאה אין מנוס מלבזבז כמות מסוימת של אנרגיה. עם זאת, יש לזכור כי חלק מהבוילרים צורכים יותר חשמל וחלקם חסכוניים יותר. כאשר קונים בוילר מומלץ מאוד לקנות בוילר אשר ניתן להפעיל אותו בעזרת טיימר ולאחר מכן הוא נכבה בעצמו. פתרון זה יכול לעזור לכם להנות ממים חמים אך גם להזהר שלא לבזבז יותר מדי אנרגיה, דבר שלאחר מכן מרגישים אותו בצורה ניכרת בחשבון החשמל.
 
בוילר יש לקנות גם לפי הקריטריון של המחיר. לפני שקונים בוילר מומלץ מאוד לבחון מחירונים הזמינים ברשת האינטרנט ולראות כמה פחות או יותר עולה בוילר בגודל שאתם רוצים ובאיכות שאתם רוצים. כמו כן, על מנת להוזיל עלויות מומלץ מאוד לחפש בוילרים אשר נמכרים במבצע או בהנחה משתלמת. בנוסף, כדאי לבצע השוואת מחירים על מנת לבדוק היכן אתם יכולים לקנות בוילר במחיר המשתלם ביותר עבורכם.
 
בוילר יש לקנות גם על פי הקריטריון של האיכות ושל העמידות. בוילר לא קונים כל שנה וגם לא כל כמה שנים. לכן, כאשר קונים בוילר מומלץ לשים לב שקונים דוד איכותי אשר יחזיק מעמד שנים ארוכות ויחמם את המים, בלי לבזבז יותר מדי אנרגיה, ומבלי שיהיה צריך להחליף אותו. מומלץ גם לקנות בוילר שיש לכם עליו אחריות מהיצרן של כמה שנים. כך שמחיר, איכות, עמידות וצריכת חשמל הם כולם קריטריונים שחשוב מאוד להתייחס אליהם כאשר קונים בוילר