שם:
טל':
אימייל:

 

 

 

 

 

 

 

 

התקנת דודי שמש

פעמים רבות בחיינו הדוד יעשה לנו בעיות לא משנה אם הוא דוד שמש או דוד חשמל, לפעמים נזמין שירותי הנדסה מישהו שמבין, בעל מקצוע שחבר של דודים יותר מאיתנו הוא יאמר לנו אם שווה לנו לתקן או אם לא משתלם לתקן ושעדיף לקנות ולהתקין חדש. התקנת דודי שמש לא אמורה לקחת יותר מידי זמן, רק להוציא את הישן ולחבר את החדש ולבדוק אם המים זורמים בברז כהלכה, סביר להניח שאם הדוד לא עובד טוב אז נדע זאת רק לאחר מכן ולא במקום, כיוון שמדובר בתהליך חימום גם אם הוא מהשמש. אם התקנו עכשיו דוד שמש חדש נצטרך לחכות שהשמש והקולטים יעבדו יחדיו שיהיו מים חמים. 

התקנת דודי שמש תצטרך להיעשות על ידי בעל מקצוע מישהו שמבין היטב בדודים וזה יהיה גם מאותו מקום או בעל מקצוע שממנו רכשנו דוד שמש חדש. את אותם אנשי מקצוע מובילים ומנוסים תוכלו למצוא בחברת דודים ישראל ובניו.בדרך כלל ההצעת מחיר שנקבל תיהיה דוד שמש חדש עם התקנתו במקום הישן המחירים ינועו בין 1000-1500 ₪, אנו נרצה למצוא דודי שמש טובים ואיכותיים עם קולטים טובים, אנו נבחר אם מבחינת מיקום הדלקת הדוד בבית יהיה לנו טיימר בו או לא. התקנת דודי שמש אינה משהו ארוך, או מפרך, או מייגע. בעלי מקצוע עושים זאת יחסית מהר, רק לחבר את הדוד החדש ולהתחיל לעבוד איתו. 

התקנת דודי שמש היא בהחלט מקצוע לכל דבר כל חנות שמוכרת סוכך שמש ודודי שמש תציע גם שירותי התקנת דודי שמש, אין סיבה שלא, אחרת לא נקנה מהם ונקנה במקום שיוכלו להתקין לנו משהו, בדיוק כמו לקנות רהיט מסוים ושלא יבואו להביא לנו אותו ולהרכיב לנו אותו אם הוא אינו שלם. התקנת דודי שמש גם לא צריכה לעלות הרבה ולהוסיף לערך הקנייה של דוד שמש חדש, זה בסך הכל משהו קצר ולא מסובך יתר על המידה, פשוט באמת עדיף שבעל מקצוע יעשה זאת. רבים המקרים בהם דוד שמש מתקלקל ויותר עדיף לקנות חדש ושיתקינו לנו אותו, לפעמים לא שווה לשלם על תיקון מוצר כסף שכמעט משתווה לרכישת חדש ועל כן המון אנשים מחליפים וזקוקים לשירות התקנת דודי שמש. את ההתקנה עושים בעלי מקצוע מנוסים ולכן חשוב לפנות לחברה אמינה ומקצועית כמו דודים ישראל ובניו.