שם:
טל':
אימייל:
דודי שמש בתל אביב
 

אם אתם ירושלמיים, חברת דודי שמש בתל אביב היא החברה שעליכם לפנות אליה אם ברצונכם להחליף את הדוד החשמלי הישן בדוד איכותי, חסכוני וידידותי יותר לסביבה. דודי שמש הם מכשיר שאפשר לראות כיום כמעט על כל גגות הבתים, אך למעשה רק מאמצע שנות השבעים של המאה הקודמת, הפכה ההתקנה של דודי השמש לחובה בכל בית חדש בישראל. כך למעשה, נותרו בתים וותיקים יותר שלא התקינו אצלהם דודי שמש בעבר ואילו הם נאלצו להסתפק בדוד חשמלי. היום זה כבר ברור שדוד השמש מבטיח מים חמים כמעט בכל חודשי השנה, אפילו בבתל אביב ובאמצעות אנרגיה סולארית הוא מאפשר לכם לשמור על איכות הסביבה ולא לזהם אותה על ידי שימוש מיותר בחשמל וכמו כן, דוד השמש עוזר לכם גם לחסוך הרבה מאד כסף בחשבון החשמל, שכן רק בתקופת החורף ובסוף הסתיו צריך להדליק את הדוד וביתר חודשי השנה, אתם חוסכים את עלות חימום המים, שזו עלות משמעותית מאד בחשבון החשמל.

אפשר למצוא היום בקלות ובמהירות עשרות אם לא יותר חברות אשר עוסקות בייצור, שיווק והתקנה של דודי שמש בתל אביב על ידי לחיצת כפתור פשוטה באינטרנט. השקיעו כמה דקות באיתור של כמה חברות דודי שמש בתל אביב, הנמצאות באזור שכונת המגורים שלכם או בקרבתה וקבעו עם כמה מהן פגישה. במהלך הפגישה תוכלו לקבל הצעת מחיר מפורטת מכל חברה וחברה וכך תוכלו לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות אשר עוסקות בהתקנת דודי שמש בתל אביב. עם זאת, לא רק המחיר הוא הדבר היחיד שיש לקחת בחשבון והוא אינו לבדו הגורם היחיד שאמור להכריע בבחירת חברת דודי שמש בתל אביב.

עם המחיר המוצע מכל חברה וחברה אליה תפנו, חשוב לבדוק עוד כמה גורמים חשובים לא פחות. קודם כל, יש לוודא כי לחברה יש היתר של מכון התקנים הישראלי וכי כל מוצריה בעלות חותם של מכון התקנים. נוסף על כך, יש לבדוק האם חברת דודי שמש בתל אביב מספקת לכם תקופת אחריות בעבור התקנת דוד השמש וגם עבור הטיפולים והתחזוקה שלו בעתיד. כדי שדוד השמש יתפקד בצורה מיטבית לאורך השנים, חשוב שתהיה לכם כתובת לפנות אליה במקרה של תקלות או בעיות שיכולות לצוץ בהמשך, או חברה שתוכל לערוך לכם בדיקה מקיפה אחת לכמה זמן כדי לשמור על תפקוד נכון של דוד השמש.

כמו כן, עליכם לוודא איזה מבין חברות דודי שמש בתל אביב היא בעלת ניסיון וותק ארוך שנים בתחום, מפני שככל שהחברה תהיה ותיקה ומנוסה יותר, כך היא תוכל לספק לכם שירות מקצועי יותר. גם על נושא המקצועיות אין לפסוח. במהלך הפגישות נסו לבדוק האם החברה מספקת לכם הסברים מעמיקים ומפורטים על דודי השמש ועל אופן ההתקנה שלהם. אז אם אתם רוצים דודי שמש בתל אביב, אל תסתפקו במחיר הזול ביותר, בדקו גם את השירות, האמינות והניסיון וכך תגיעו לבחירה נבונה.