שם:
טל':
אימייל:

 

 

 

 

 

 

 

 

מחירי דודי שמש

מחירי דודי שמש נעים ונדים לפי כל מיני קריטריונים אם לפי מידת הליטר של הדוד, ישנם דודי שמש 80 ליטר או 120 ליטר או 150 ליטר או 60 ליטר וכד', המחיר ינקב לפי אם יש תשתית מוכנה להרכבת דוד שמש או לא, אם זה התקנת דוד שמש על הגג או בבוידעם אצל חלק מהבתים, מבחינת הקולטים של הדוד שאמורים לקלוט את השמש ולחמם את המים בעצם, אם זה כולל פירוק ופינוי הדוד הישן וכו'. מחירי דודי שמש יכולים לנוע מ-1000 ₪ עד 2000 ₪ ובמצבים מסוימים אפילו יותר מזה, שוב כי כל התקנה היא שונה וכוללת משהו אחר ומותקנת במקום אחר וכל בית ותנאיו השונים. 

מחירי דודי שמש יכולים לנוע לפי הגג אם הוא שטוח או שמדובר בגג רעפים, אם זה כולל פירוק ופינוי דוד ישן או לא, ולכן לנו עדיף לשאול כל הזמן כאשר מציעים לנו מחירים שונים מה הם כוללים בתוכם, אם הם כוללים דוד חדש והתקנה, אבל מה אנו עושים עם הישן, או מה גודל הדוד שמש ולשאול את כל השאלות כדי לדעת אם בהחלט משתלם לנו לסגור עסקה עם אותו בעל מקצוע. אם אנו מכירים חברים ששמענו שהחליפו כדאי שנשאל אותם או כדאי שנקבל המלצה על בעל מקצוע טוב, שיעשה עבודה טובה ושאצלו מחירי דודי שמש הם הגיונים וסבירים ולא משהו שישחק לנו את הכיס. 

כמובן שכולנו נסגור עסקה עם זה שהציע לנו עסקה שכוללת את כל מה שאנו צריכים וכי מחירי דודי השמש כולל כל מה שצריך הם נוחים ומתאימים לנו, כמובן שבמקרים מסוימים אין ברירה ונצטרך לשלם יותר, כי המצב לא מאפשר אחרת ועם כמה שקשה מבחינת כובד הסכום זה משהו שנהיה חייבים לעשות. בחודשי הקיץ אפשר לסבול בלי מים חמים בברז, למרות שיש אנשים שלא מסוגלים, אבל כאשר הדבר קורה בחורף, אנו נעשה הכל כדי שיהיו לנו מים חמים בברז גם אם זה כרוך בלשלם קצת יותר ממה שחשבנו שיצא לנו בסופו של דבר.