שם:
טל':
אימייל:

 

 

 

 

 

 

 

 

מערכת סולאריות

מערכות סולאריות נועדו בעצם לחמם את המים בבית. כל אחד בביתו זקוק למים חמים שיזרמו בברז, אם בשביל מקלחת חמה וטובה ואם לכל צורך אחר ולשם כך אנו זקוקים שיהיו לנו מערכות סולאריות שבעצם יהיו אחראיות על חימום המים, כדי שבברז יזרמו מים חמים רוב הזמן, אם לא תמיד. במדינתנו הקטנה אין הרבה חודשי חורף או חודשים שקר בהם, אבל אלו בהחלט חודשים שאנו חייבים מים חמים בברז ולשם כך נצטרך מערכת סולארית בבית שתחמם לנו את המים. ישנם כמה סוגים של מערכות סולאריות ואנו נצטרך לבחור לפי תנאי הבית, לפי הרצון שלנו ומה שמתאים לנו יותר מכל. את המערכות הוסלאריות ניתן למצוא בחברת דודים ישראל ובניו.

ישנם מערכות סולאריות שכוללות דוד שמש וקולט תואם, משמע דוד שמחמם את המים על פי השמש שבחוץ ואם אין שמש נצטרך להדליק את הדוד ולהיעזר באנרגיה מהחשמל, הקולט בעצם קולט את חום השמש מהגג של הבית וכך בעצם מחמם את המים. את כל המידע אפשר למצוא אצל דודים ישראל ובניו ישנם מערכות סולאריות של דוד עם מחליף חום וקולט תואם, מה שאומר שהקולט מקבל אליו את החום מהשמש ומחליף חום יעשה פעולה של החלפת המים החמים למים חדשים וקרים שדורשים חימום וחוזר חלילה. ישנם מערכות סולאריות בהן הדוד ממוקם נמוך מהקולט, אלו מערכות סולאריות שבוחנות את תנאי הבית ואיך שהוא בנוי ואיזה מערכת סולארית מתאימה לו פתוחה או סגורה. 

ישנם גם מערכות סולאריות מסוג של חוות קולטים מרכזית שמחממת מספר דודים וצוברת מים, אלו מערכות סולאריות שמתאימות יותר לבתי מלון, בתי כלא וכד', כיוון שהן אמורות לחמם לכל דיירי המלון את המים באותו הזמן וכל הזמן כי אין לדעת מתי ירצו להשתמש במקלחת או בברזים לצורך מים חמים. ניתן להתאים מערכות סולאריות לפי הבית או המקום בו דרושים מערכות סולאריות, מה הצורך של אותו לקוח ולפי שימושיו גם להתאים לו מערכות סולאריות או להציע לו את האפשרויות הקיימות בפניו לבחירה אם ישנן כאלה, על מנת שיוכל להנות ממים חמים בברז בכל זמן ובכל עת וכמה שיותר, לכן כל אחד מאיתנו חייב מערכת סולארית כלשהי בבית