שם:
טל':
אימייל:

 

 

 

 

 

 

 

 

קולטי שמש

קולטי שמש הם בעצם הדבר הכי חשוב בדוד שמש, המון אנשים רוכשים דוד שמש וזאת מכמה סיבות. קודם כל הם רוצים לחסוך בחשמל במיוחד בחודשי הקיץ שיש שמש עזה בחוץ וחבל לבזבז כסף בחשבון חשמל על הדלקת הדוד או בעצם חימום המים בברז, גם ככה חשבון החשמל בחודשי הקיץ תופח מהדלקת המזגן וגם מהסיבה שאם יש שמש בחוץ מה שבאמת קורה כל הזמן אם לא רוב הזמן בחודשי האביב והקיץ אז למה לחכות עד שדוד יחמם את המים ולא פשוט להגיע הביתה ולדעת שיש מים חמים בוודאות כי יש שמש בחוץ. לכן ישנם דודי שמש שהמרכיב העיקרי שלהם על כן הם נקראים דודי שמש זה בגלל קולטי שמש. דודים ישראל ובניו מתמחים בכל סוגי הדודים וקולטי שמש.

קולטי שמש בעצם מחפשים את השמש שבחוץ וקולטים אותה כדי שתחמם את המים שבברז. חום השמש הוא חזק מאין כמוהו, והוא בעצם מחמם לנו את המים לכן בדוד שמש יהיו קולטי שמש, מה שלא יהיה בדוד חשמל, כיוון שדוד חשמל עובד על חשמל ורק אם נדליק את הדוד יהיו לנו מים חמים בברז. דודי חשמל לוקחים אנרגיה מהחשמל לעומת דודי שמש שלוקחים ומשתמשים באנרגיה של השמש. אין ספק שדוד שמש יכול יותר להשתלם במיוחד ולכן הוא גם יעלה יותר, כיוון שהוא מוסיף משהו שאין בדוד חשמל. קולטי שמש הם בעצם המרכיב העיקרי והחשוב של דוד שמש בלעדי קולטי שמש  לא יהיה לנו דוד שמש. 

כדאי לנו לבדוק לגבי דודי שמש עם קולטי שמש טובים ואיכותיים, ניתן למצוא בחברת דודים ישראל ובניו ובכלל שהדוד יהיה טוב וחדש ושירכיבו אותו בצורה נכונה וטובה. בדרך כלל דודי שמש נמצאים אם בבניין אז למעלה על הגג. ישנם המון דרכים לחימום המים מה שאנו צריכים במיוחד בחודשי החורף הקרים שזה ממש בלתי אפשר להתרחץ ללא מים חמים בברז. קולטי שמש יעבדו בכל זמן שיש שמש בחוץ גם אם מדובר ביום חורפי שהשמש החליטה לצאת בו, מה שאפשרי בחורף הישראלי. לא תמיד המים החמים שקיימים בגלל קולטי שמש יספיקו למשפחה גדולה אבל בהחלט יספיקו לשניים או שלושה אנשים.