שם:
טל':
אימייל:

 

 

 

 

 

 

 

 

מחליף חום

דוד שמש מחליף חום בעצם משמש ככלי לקיבול של מים חמים במערכות סולאריות. בעצם דוד מחליף חום שנמצא במערכות הסולאריות כמו באתר http://www.tivsolar.co.il מקבל את המים החמים מקולטי השמש שנמצאים על הגג וזה בעצם נעשה באמצעות משאבה. דוד שמש מחליף חום קיבל את שמו בעצם בגלל הפעולה הבסיסית שהוא עושה והיא, החלפת החום בין הצינור המגיע מהגג למים שנמצאים בתוך דוד מחליף חום. דוד מחליף חום בעצם לוקח את המים החמים מהקולטים שעל הגג מעביר אותם דרך צינור אל הברזים בבתים ויש תחלופה של המים, שמתחממים כל הזמן באמצעות קולטי השמש, כך יש תחלופה של המים החמים. כאשר רוצים להתקין את מחליף החום מומלץ לאתר מתקינים מקצועיים ואת זה ניתן למצוא בחברת דודים ישראל ובניו.

דוד שמש מחליף חום יש לו שתי כניסות ושתי יציאות, כניסה אחת של מים חמים דרך קולטי השמש ועוד כניסה של מים קרים חדשים המחליפים את המים החמים שכבר זרמו לברזים שבבית. שתי יציאות מתחלקות ליציאה אחת של מים חמים אותם נקבל לשימוש בברז הביתי ועוד יציאה של המים שכבר התחממו והוחלפו במים קרים שיתחממו בהמשך באמצעות קולטי השמש. כל העניין של דוד שמש מחליף חום הוא כשמו כן הוא להחליף את המים החמים במים חדשים שיתחממו וכל הזמן לחזור על פעולת חימום המים באמצעות הקולטים, כיוון שאנו משתמשים במים והם חייבים להתחלף בזרימת מים חדשה שהתחממה באמצעות הדוד.

דוד שמש חייב מחליף חום בו, כיוון שללא מחליף חום הוא יהיה תקוע עם מים שכבר התחממו ואם נעשה שימוש בהם מה יהיה הלאה, המים צריכים לזרום בברז כל הזמן ואם מדובר בדוד שמש כל עוד ישנה שמש בחוץ חייבים להיות תמיד מים חמים בברז כמובן שגם השימוש שלנו במים חמים ישפיע על זה, אנו יכולים להתקלח בבוקר כמה אנשים במים החמים, השמש בחוץ עדיין זורחת ומחממת את המים ואם נחזור בערב להתקלח עדיין יהיו לנו מים חמים לכולם, כי מחליף חום החליף את המים החמים שהשתמשנו בהם במים חדשים שהתחממו ולכן מחליף חום הוא חשוב מאוד בדוד שמש, ללא תחלופה תיווצר בעיה ודוד שמש יהיה פחות יעיל וטוב לנו. התאמה מדויקת של מחליף החום היא חשובה מאוד ולכן דודים ישראל ובניו מציעים שירות אמין ומקצועי.