שם:
טל':
אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
התקנת דוד חשמל לא כדאי לעשות לפני שמשווים מחירים של דודי חשמל בין כמה חנויות וכמה משווקים שונים אשר מוכרים דודי חשמל. כאשר משווים מחירים של דודי חשמל יש לשים לב להשוות מחירים של דודי חשמל מאותו הסוג בדיוק וכאלו שיוצרו על ידי אותו היצרן, או לכל הפחות להשוות בין דודי חשמל שאולי לא זהים אך מאוד דומים זה לזה באיכות שלהם ובעמידות שלהם. כך ההשוואה תהיה מדויקת יותר. כמו כן, מומלץ מאוד לחפש מבצעים והנחות על דודי חשמל. באמצעות חיפוש מבצעים והנחות ובאמצעות השוואת מחירים תוכלו להגיע אל החנות או אל המשווק אשר מציעים לכם את דודי החשמל שרלוונטיים לכם ולצרכים שלכם במחירים המשתלמים ביותר. ניתן גם להשוות מחירים של דודי חשמל דרך רשת האינטרנט, באתרים המיועדים להשוואת מחירים.
 
כאשר מבצעים התקנת דוד חשמל אתם למעשה משלמים לא רק על הדוד עצמו אלא גם על שירות ההתקנה כמו בחברת דודים ישראל ובניו .לאחר שמצאתם את הדוד המשתלם ביותר כדאי לחפש גם את מתקין הדודים המשתלם ביותר ואותו ניתן לבמצוא בקלות אצל דודים ישראל ובניו. המלצה קטנה והיא כדאי להשוות מחירים גם בין התעריפים שגובים מתקיני דודים עבור עבודתם. המחיר אותו גובים מתקיני דודים משתנה בהתאם לכמה גורמים: למשל, האם הם עובדים בפריפריה או במרכז, מה גודל הדוד אותו הם מתקינים, עד כמה התקנת הדוד מסובכת, כמה זמן התקנת הדוד אורכת וכן הלאה. חשוב לזכור כי גורם נוסף אשר משפיע על המחיר של התקנת דוד חשמל הוא המחיר האישי שגובה כל מתקין.

לכן, על מנת לא לשלם מחיר מופקע עבור התקנת דוד חשמל בהחלט כדאי לברר טרם ההתקנה כמה רוצה כל מתקין עבור העבודה. ישנו גם מחירון באינטרנט אשר יכול לעזור לכם להעריך כמה פחות או יותר אתם צריכים לשלם על התקנת דוד חשמל בבית שלכם. המחירון מתחשב בגורמים כמו גודל הדוד, המיקום שלו בבית, המיקום שלכם בארץ, סוג הדוד וכן הלאה. אם תקפידו על השוואת מחירים נכונה בהחלט יכול להיות כי תחסכו סכום כסף ניכר ותהנו מהנחה גדולה במחיר של התקנת דוד חשמל